Noored tegijad

Meid kannustab idee, et igale kliendile on võimalik ja vajalik leida tema vajadustest lähtuv eesmärk ja sealt tulenevalt ka lahendus.

Online turundus

Olles loonud suure hulga veebilehti, e-poode ja muid süsteeme mõistame me paremini milliseid liigutusi tehes te võiksite saavutada parimaid tulemusi.

Sotsiaalmeedia

Paljudes oma lahendustes pakume me välja turunduslikult kõige loomulikuma lahenduse teil enda nähtavaks tegemiseks - sotsiaalmeedia.

Projektid

Tugiteenus

Serverirent

Arendus

Võimalikud lahendused

Lihtsad lahendused keerulistele probleemidele

Siin on mõned lahendused mida me oleme pakkunud ja mille läbi on meie kliendid leidnud enda ettevõttes uue mineku.

Oled väsinud saatmast ja saamast kümneid või sadu e-kirju päevas selle sama pisikese projekti või valdkonna kohta? Me kasutame ise ja oleme ka klientidele püsti pannud turvalise ja süsteemse suhtluskeskkonna Mattermost, kus on võimalik projektide, teemade või osakondade kaupa liigitada suhtluskeskkondi ja nende siseselt jagada infot ning faile. Vajadusel saame integreerida süsteemi ka klientidega suhtlemiseks otse ning videokonverentside pidamiseks erinevates linnades või riikides asuvate osakondade siseselt.

Teeme erineva keerukusega veebilehti, mille keerukusaste võib alata lihtsast "kes oleme, mida teeme, kust meid leida võib" veebilehtedest kuni suuremahuliste portaalideni, kus inimesed saavad iseseisvalt sisu luua.

Suuri ja väikeseid e-poode eristab sageli ainult üks asi - kuivõrd mugavalt on võimalik lõppkasutajal teda huvitav toode tellida. Oleme omalt poolt alati suunanud oma põhienergia sellele, et e-pood saaks kasvada koos meiega ning et piiranguks ei saaks alguses tehtud vale otsus kasutada lihtsalt põlve otsas püsti pandud veebipoe moodul.